Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21025
Stary 10.05.2012, 22:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakoś się tak utarło, że skoro kibice Legii zwykli śpiewać że ich klub jest mistrzem - bez względu na stan faktyczny, to kibice i piłkarze innych drużyn co rok czują się w obowiązku przypominać im, że chyba jednak nie. Ot, taka świecka tradycja
Z tego co ogarniam to u nas ta świecka tradycja jest bardzo pozytywnie przyjmowana. Trzymamy kciuki, by wszystkie ekipy w Polsce zrezygnowały z własnego dopingu i śpiewały wyłącznie o Legii. Czy się utrzymają, czy zdobędą Puchar, czy wyeliminują kogoś w Europie, czy zdobędą mistrzostwo po stu latach kopania się w czółko, czy zajmą historyczne czwarte miejsce i będą mieli pretekst do kolejnej produkcji pamiątkowych szalików. Śpiewajcie o nas, jedźcie z nami, olewajcie wszystko co związane z nieinteresującą resztą!

Ostatnio edytowane przez 0 22 : 10.05.2012 o godz. 22:39.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując