Ajax napisał(a):

Taa jasne oszalałeś chyba.....
Jak Kapka miałby z tego kasę wyciągnąć
|
Spokojna twoja rozczochrana, przecież te boiska ktoś musi wybudować( nie wieżę że tak zaradny i wszechstronny człowiek jak niezatapialny Zdzisław nie posiada "znajomych" w branży budowlanej) a po wybudowaniu ktoś musi sprowadzić "młodych perspektywicznych" którzy będą trenować na tych boiskach( głupio przecież żeby stały puste) i tu Zdzisiu może popuścić wodzę fantazji. Powiedział bym nawet że wybudowanie bazy treningowej otworzy przed tym przedsiębiorczym człowiekiem nowe horyzonty
