Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4940
Stary 10.05.2012, 21:35
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Taa jasne oszalałeś chyba.....

Jak Kapka miałby z tego kasę wyciągnąć
Spokojna twoja rozczochrana, przecież te boiska ktoś musi wybudować( nie wieżę że tak zaradny i wszechstronny człowiek jak niezatapialny Zdzisław nie posiada "znajomych" w branży budowlanej) a po wybudowaniu ktoś musi sprowadzić "młodych perspektywicznych" którzy będą trenować na tych boiskach( głupio przecież żeby stały puste) i tu Zdzisiu może popuścić wodzę fantazji. Powiedział bym nawet że wybudowanie bazy treningowej otworzy przed tym przedsiębiorczym człowiekiem nowe horyzonty

Odpowiedz cytując