szprotson napisał(a):

za to domowe OM wg. mnei bardzo słabe.
A u nas mamy dedykowane koszulki na 2 sezony gry,wiec nie liczcie na zmiane (a przydało by sie dać normalny kołnierzyk...)
|
Faktycznie... Bo z tymi kołnierzykami jak biegają, to co najmniej dziwnie wyglądają
