Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3168
Stary 10.05.2012, 20:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
za to domowe OM wg. mnei bardzo słabe.

A u nas mamy dedykowane koszulki na 2 sezony gry,wiec nie liczcie na zmiane (a przydało by sie dać normalny kołnierzyk...)
Faktycznie... Bo z tymi kołnierzykami jak biegają, to co najmniej dziwnie wyglądają
Odpowiedz cytując