ToTylkoJa napisał(a):

podziękowanie za cały sezon? Ale dokładnie za co? Za przechodzenie koło spotkań w wielu przypadkach? Za odwalanie pańszczyzny? Bo nie mogę tego pojać, jak za tak tragiczny sezon (odpadnięcie z PP, 4 miejsce w lidze, brak gry w Europie) można dziękować piłkarzom? No chyba, że w twoim przekonaniu jest to szczyt twoich ambicji jako kibica, wtedy ok. Kto co lubi.
|
To co dla jednych jest sufitem dla drugich jest podłogą.
weszlo napisał(a):
|
Chyba ogłosimy konkurs - który polski klub jako pierwszy zdoła ucieszyć się z jakiegokolwiek sukcesu bez wyzywania Legii?
|
