Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21023
Stary 10.05.2012, 20:35
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
podziękowanie za cały sezon? Ale dokładnie za co? Za przechodzenie koło spotkań w wielu przypadkach? Za odwalanie pańszczyzny? Bo nie mogę tego pojać, jak za tak tragiczny sezon (odpadnięcie z PP, 4 miejsce w lidze, brak gry w Europie) można dziękować piłkarzom? No chyba, że w twoim przekonaniu jest to szczyt twoich ambicji jako kibica, wtedy ok. Kto co lubi.
To co dla jednych jest sufitem dla drugich jest podłogą.


weszlo napisał(a):
Chyba ogłosimy konkurs - który polski klub jako pierwszy zdoła ucieszyć się z jakiegokolwiek sukcesu bez wyzywania Legii?
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 10.05.2012 o godz. 20:43.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując