Cytat:
|
jak jest kilku dobrych napastników z kończącym się kontraktem. Nemeth zaproponowany przez kolege.
|
W sensie, że ładnie wyglądają na transfermarkt czy jak ? chyba że oglądałeś go na żywo lub sledzisz regularnie mecze RKC Waalwijk, ja natomiast oraz za pewne Bednarz czy nasi skauci nie oglądają tam zawodników. Ja interesuję się polska ekstraklasą oglądłem wiekszość meczów Polonii w tej rundzie i wiem że Dvalishvili jest to piłkarzy który dałby nam dużo jakości. Jak już mamy brać zawodników to z podwórka na którym mamy rozeznanie. Ściąganie zawdników bez oglądania ich w akcji jest drogą do pozyskania Blanko, Novo czy Jaliensa.