westersyl napisał(a):

PS. Gdybym to ja decydował sprzedałby Genkova do Bułgarii( chce go Lewski? ) czy gdzie kol wiek jeśli jest taka możliwość pod warunkiem, że mamy dogadanego Gruzina Dwaliszwiliego z klubu JW.
Według mnie z Genkova już się wiele nie wyciśnie a jest to chyba ostatnia szansa aby odzyskać trochę pieniędzy i przy okazji zastąpić go lepszym piłkarzem o klasę, do tego młodszym.
|
Sprzedanie Genkova jest sensowne, ale po co płacić za transfer Gruzina, jak jest kilku dobrych napastników z kończącym się kontraktem. Np. Nemeth zaproponowany przez kolege.
TOMEK 11 napisał(a):
