Widze dla wielu z Was zaslepienie nienawiscia ( zrozumiale ) i brak szerszego pojmowania sytuacji jest na porządku dziennym.
Ciekawe czy jeden z drugim by nie plul sie przez miesiac i nakazywal by klub zareagowal gdyby dajmy na to Stilic, Radovic czy Trałka wyskoczyli z tekstem przed kamerami:
"Wisla? To przeciez ***** jest ".

Podpowiadam : Dla kibica ( podkreslam KIBICA ) Lecha,Legii czy Polonii to bylaby prawda.
Zawodnik jest PRACOWNIKIEM wielkiej FIRMY ktora sie zwie Ekstraklasa, i obrazajac innych PRACOWNIKOW sra we wlasne gniazdo i psuje wizerunek danej FIRMY. Dana FIRMA reaguje i chocby jeden z drugim mial inne zdanie to tak wlasnie jest w przypadku Stilica, i tak wlasnie bedzie w przypadku zawodnikow Slaska.
Dodatkowo, jesli taki zawodnik zostanie pozniej "pouczony" przez pana lub grupe osobnikow, dla ktorych rozmowa to za malo to moze reszta patalachow zrozumie zanim twarz otworzy.
Podkreslam - Kibice moga jechac po sobie ile im sie zywnie podoba, pilkarz nie, a jesli juz nie wytrzyma to klub i on sam za to beknie w taki czy inny sposob.
Dla ekstraklasy, PZPN i innych to jest BIZNES, to jest ZAROBEK, to jest WIZERUNEK. Kto nie pracowal w wiekszej korporacji ten gowno z tego zrozumie.