Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
Coin
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
1552
10.05.2012, 18:56
Wywiad dobry, trener ma swiadomosc ze ta runda to jego porazka. Maaskant by powiedzial, ze dobrze grali i nei wie czemu nie mamy mistrzostwa... jest progres
Fotografia Ślubna Małopolska
Coin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coin
Znajdź inne posty napisane przez Coin