kacpaw91 napisał(a):

|
Dużo było w tym przypadku i farta. Równie dobrze mogliśmy odpaść z Litexem. Ten skład nie rokuje na przyszłość
|
Przestańmy tworzyć miejskie legendy i deprecjonować osiągniecia w pucharach w zeszłym sezonie.
Na poziomie III rundy to trzeba mieć farta, żeby trafić na łatwą druzyne, do ogrania bez problemów.
Co powiedzieć o Apoelu. Przypadek i fart ? Równie dobrze mogli odpaść z Wisłą. Jakby Małecki trafił setke w Krakowie. Bramka trzy minuty przed koncem też mogła nie paść. A rozbity Apoel w LE pewnie by sobie nie pograł.
Cytat:
|
Po prostu nie mogę znieść mitologizowania postaci dyrektora sportowego z Holandii. Porównując jego minioną kadencję i kadencję Bednarza tak naprawdę wielkich różnic nie było.
|
Porównujesz opla i syrenke. Ktoś mówi, ze opel do niezły samochód, a ty twierdzisz, że mitologizuje.
No bo w końcu syrenka tez jeżdzi. Nawet do setki uda się ją rozpędzic.

Jak czasem i z góry.
Szkoda nawet rozpoczynać dyskusje.
Oczywiście, mówię o porównaniu wykonywanej pracy, bo personalnie nie wyobrażam sobie gorszej osoby dla kibica Wisły niż łysy. No, może jakby Filipak odkupil Wisłe to byłoby gorzej.