Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55289
Stary 10.05.2012, 18:55
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Dużo było w tym przypadku i farta. Równie dobrze mogliśmy odpaść z Litexem. Ten skład nie rokuje na przyszłość

Przestańmy tworzyć miejskie legendy i deprecjonować osiągniecia w pucharach w zeszłym sezonie.
Na poziomie III rundy to trzeba mieć farta, żeby trafić na łatwą druzyne, do ogrania bez problemów.

Co powiedzieć o Apoelu. Przypadek i fart ? Równie dobrze mogli odpaść z Wisłą. Jakby Małecki trafił setke w Krakowie. Bramka trzy minuty przed koncem też mogła nie paść. A rozbity Apoel w LE pewnie by sobie nie pograł.

Cytat:
Po prostu nie mogę znieść mitologizowania postaci dyrektora sportowego z Holandii. Porównując jego minioną kadencję i kadencję Bednarza tak naprawdę wielkich różnic nie było.
Porównujesz opla i syrenke. Ktoś mówi, ze opel do niezły samochód, a ty twierdzisz, że mitologizuje.
No bo w końcu syrenka tez jeżdzi. Nawet do setki uda się ją rozpędzic. Jak czasem i z góry.

Szkoda nawet rozpoczynać dyskusje.

Oczywiście, mówię o porównaniu wykonywanej pracy, bo personalnie nie wyobrażam sobie gorszej osoby dla kibica Wisły niż łysy. No, może jakby Filipak odkupil Wisłe to byłoby gorzej.
Odpowiedz cytując