No to chociaż tyle, że za rozprawkę będą jakieś punkty... O tym, że rozprawka ma dotyczyć klasy maturalnej wspomniałam chyba raz, ale wydaje mi się, że argumenty zbytnio nie różnią się jeśli chodzi o całą szkołę a o klasę maturalną. Zależy jeszcze co pisałeś.

Dla mnie też ta matura była dość trudna, moi znajomi również nie uważają jej za łatwą. Więc szansa na obniżenie progów jest spora.
Dobrze, że podstawa była na tyle łatwa, że niewiele mniej niż 100% powinnam mieć...
E:
Co do opowiadania, miałam pisać o Miśku, no ale to "przypadkiem" pokrzyżowało moje plany...
