Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2966
Stary 10.05.2012, 18:37
1. Ja (jaki kombos ....a, na polskim prawie to samo...)
2. Wg informacji które do mnie spływają, absolutnie nic. Źródło od samego przewodniczącego OKE w Jaworznie.

Jestem trochę wpiżdżony, matura wydała mi się trudna. Wiele osób (w tym ja) napisało rozprawkę odnoszącą się do całego liceum, a nie tylko klasy maturalnej z czystej nieuwagi. Nerwy mnie w.......iły. Najłatwiejsza matura z planowanych okazała się najtrudniejszą. Ze słuchania i czytania w większości dałem jakoś radę, chociaż pod koniec już prawie strzelałem. Mam nadzieję, że faktycznie z perspektywy wszystkich zdających była o wiele trudniejsza niż poprzednie i progi automatycznie się poobniżają, bo aż mi gorąco od kiedy wyszedłem z sali.

Próbną napisałem na 93, teraz to diabli wiedzą jaka cyferka wyskoczy 29 czerwca.
Ostatnio edytowane przez Watts : 10.05.2012 o godz. 18:41.
Odpowiedz cytując