Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
Od: 04.2012
Offline
#
55284
10.05.2012, 17:11
No niestety nie mam zamiaru zastanawiac sie co nas czeka w nastepnym sezonie .
Az strach pomyslec jakie nas czekaja bomby transferowe typu Magiera czy Dudu i cos w tym stylu
krzycho90tswns
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzycho90tswns
Znajdź inne posty napisane przez krzycho90tswns