Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Lemonek
Member
Od: 06.2011
Skąd: z domu
Offline
#
25513
10.05.2012, 16:22
OpEnTaNy
napisał(a):
na nowa. bardzo mi zalezy
http://www.mainlinemenswear.co.uk/pr...hp?xProd=33158
najwyżej po nazwie sobie możesz gdzieś indziej szukać, ale to jest kolekcja olimpijska z okazji Londyn2012. Sprzedawana chyba jest wyłącznie w UK.
"Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi na prawdę .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić"
Lemonek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lemonek
Znajdź inne posty napisane przez Lemonek