Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1864
Stary 10.05.2012, 15:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kiedy Kaczyński jeszcze żył POkraki prześcigały sie w wymyślaniu na niego epitetów. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. .
Jeśli nawet zastosować metode jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie to zrozum ,że kaliber oskarżeń jakie wysuwają PISowcy jest 10 razy wiekszy od tego co zarzucano Kaczyńskiemu . Z Kaczyńskiego sie nabijali ,głównie z powodu jego cech charakteru ,małostkowości czy gaf . W dzisiejszych czasach , gdzie w polityce jest ważne kto ma jaki kolor krawata ,takie rzeczy są ważne w kwestii wizerunkowej i polityk który jest słaby w kwestiach prezencji czy stylu bycia , naraza sie z tego powodu mediom i może przez to tracić w sondażach ,ale nabijanie sie z Kaczyńskiego ,że był :kartoflem , Borubarem czy Irasiadem jest softem w porównaniu z tym co Pisowcy zarzucaja i jak nazywają Komorowskiego czyli : zdrajca ,agentem ,ze ma krew na rekach ,ze jest na uslugach Putina. Jak pisanie o Kaczynskim humorystycznie było krzywdą dla tkw. polskiej racji stanu ,to co wy teraz odpierdalacie w kwestii smoleńska i skali pomówień jest ohydnym gnojeniem Polski.

Co do serialów TVNu ,to wole ,żeby ktoś oglądał być może mało śmieszny i mało ambitny serial z beznadziejnymi aktorami na TVNie niż codziennie poddawał sie seansom wtłaczania nienawiści ,jadu ,podejrzliwości i czarnowidztwa słuchając Radio Maryja czy Trwam . Ewidentnie to drugie bardziej mu zaszkodzi
Odpowiedz cytując