vote-for-mikey napisał(a):

Popatrz, kto u nas na tym środku pomocy grał (w XXI wieku): Kałużny, Cantoro, Kukiełka, Moskal, Sunday, Ekwueme, Ouadja, Sobolewski a na drugim biegunie... Szymkowiak, Kulawik i Kwiek.
Do grania 4-4-2 ci środkowi pomocnicy których mamy wystarczą.
|
Ale mieliśmy skrzydłowych i napastników, o jakich możemy dziś pomarzyć.