Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13475
Stary 10.05.2012, 15:25
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Popatrz, kto u nas na tym środku pomocy grał (w XXI wieku): Kałużny, Cantoro, Kukiełka, Moskal, Sunday, Ekwueme, Ouadja, Sobolewski a na drugim biegunie... Szymkowiak, Kulawik i Kwiek.

Do grania 4-4-2 ci środkowi pomocnicy których mamy wystarczą.
Ale mieliśmy skrzydłowych i napastników, o jakich możemy dziś pomarzyć.
Odpowiedz cytując