Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21008
Stary 10.05.2012, 14:54
studio napisał(a):Wyświetl post
Ja sie nie dziwie ze Polska tak upada skoro w stolicy takie lebki siedza. To nie byla "feta z okazji 4 miejsca", tylko podziekowanie za caly sezon, , zrozum dziecko ze gralismy na wyjezdzie, wiec nie mozna bylo tego zrobic na stadionie jak chocby zrobil to Ruch.
podziękowanie za cały sezon? Ale dokładnie za co? Za przechodzenie koło spotkań w wielu przypadkach? Za odwalanie pańszczyzny? Bo nie mogę tego pojać, jak za tak tragiczny sezon (odpadnięcie z PP, 4 miejsce w lidze, brak gry w Europie) można dziękować piłkarzom? No chyba, że w twoim przekonaniu jest to szczyt twoich ambicji jako kibica, wtedy ok. Kto co lubi.

A twoja hybryda zostala stworzona po to, abyś mógł jej dziekować za sezon, w którym owa hybryda srała na ciebie przez wiele miesięcy.

Gdyby PP zdobyła np Korona, to widzielibyście puchary europejskie w przyszłym sezonie jak świnia niebo.
Odpowiedz cytując