studio napisał(a):

|
Ja sie nie dziwie ze Polska tak upada skoro w stolicy takie lebki siedza. To nie byla "feta z okazji 4 miejsca", tylko podziekowanie za caly sezon, , zrozum dziecko ze gralismy na wyjezdzie, wiec nie mozna bylo tego zrobic na stadionie jak chocby zrobil to Ruch.
|
podziękowanie za cały sezon?

Ale dokładnie za co? Za przechodzenie koło spotkań w wielu przypadkach? Za odwalanie pańszczyzny? Bo nie mogę tego pojać, jak za tak tragiczny sezon (odpadnięcie z PP, 4 miejsce w lidze, brak gry w Europie) można dziękować piłkarzom? No chyba, że w twoim przekonaniu jest to szczyt twoich ambicji jako kibica, wtedy ok. Kto co lubi.
A twoja hybryda zostala stworzona po to, abyś mógł jej dziekować za sezon, w którym owa hybryda srała na ciebie przez wiele miesięcy.
Gdyby PP zdobyła np Korona, to widzielibyście puchary europejskie w przyszłym sezonie jak świnia niebo.