Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21007
Stary 10.05.2012, 14:14
Kto będzie następnym mistrzem? My nie (kryzys jak cholera), Śląsk nie (zapowiada się kryzys), Legia nie (kryzys jak cholera), Amica nie (limit fuksa wyczerpany na 50 lat). Ruch? Korona? Zagłębie? Jakiś beniaminek? Nadchodzący sezon może być bajeczny.

studio napisał(a):Wyświetl post
Ja sie nie dziwie ze Polska tak upada skoro w stolicy takie lebki siedza. To nie byla "feta z okazji 4 miejsca", tylko podziekowanie za caly sezon, , zrozum dziecko ze gralismy na wyjezdzie, wiec nie mozna bylo tego zrobic na stadionie jak chocby zrobil to Ruch.


crux.a, nie wiem czy wiesz ale to musi byc spelnione, chyba ze sie zrodziles z dwoch czesci od roweru. Jak widac kobieta (Legia) i mezczyzna (Ruch) nie musieli razem sie zabawiac aby powstaly puchary dla Lecha. Dodatkowo wyjasnienie dla warszawiakow, ta kobieta zostala wyruchana przez Lechie wiec to musi was ostro bolec (i widze ze cholernie boli), a ze ta kobieta zostala wyruchana to i sobie Stilic pospiewal jaka to piekna kobieta jest.
tudzież następone wpisy

studio, miąższ ziemniaka z ciebie wychodzi
Odpowiedz cytując