Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
grzybson87
Junior Member
Od: 12.2011
Skąd: FC OLKUSZ
Offline
#
13472
10.05.2012, 13:54
oglądałem skrót z meczu GKS KATO i ten Hołota zaskakująco dobrze gra w piłkę
z I ligi:
- Chrapek
- Nalepa
- Hołota
- Błąd
z II :
- Gajos
z A-klasy
Ostatnio edytowane przez grzybson87 : 10.05.2012 o godz. 16:36.
absurdalne uczucie gdy Maor Melikson strzelił gola cracovii
grzybson87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybson87
Odwiedź stronę domową użytkownika grzybson87!
Znajdź inne posty napisane przez grzybson87