Wyświetl pojedynczy post
grzybson87
Junior Member
 
Od: 12.2011
Skąd: FC OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13472
Stary 10.05.2012, 13:54
oglądałem skrót z meczu GKS KATO i ten Hołota zaskakująco dobrze gra w piłkę

z I ligi:

- Chrapek
- Nalepa
- Hołota
- Błąd

z II :

- Gajos

z A-klasy
Ostatnio edytowane przez grzybson87 : 10.05.2012 o godz. 16:36.
absurdalne uczucie gdy Maor Melikson strzelił gola cracovii
Odpowiedz cytując