Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55279
Stary 10.05.2012, 13:24
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Za Amiką też przemawiał, a cudem dorumakowali do 4 miejsca. Cudem bo ich wygrane w ostatnich 6-7 kolejkach były w większości po wielkich bólach....
Nie miał bym nic przeciwko żeby nasi takiego cudu też dokonali w tym samym stylu

Wy tam się Dudu podniecacie a tu Kaka do kupienia
Odpowiedz cytując