funkykoval napisał(a):

|
Za Amiką też przemawiał, a cudem dorumakowali do 4 miejsca. Cudem bo ich wygrane w ostatnich 6-7 kolejkach były w większości po wielkich bólach....
|
Nie miał bym nic przeciwko żeby nasi takiego cudu też dokonali w tym samym stylu
Wy tam się Dudu podniecacie a tu Kaka do kupienia
