Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13471
Stary 10.05.2012, 13:24
sounds_good napisał(a):Wyświetl post
Brud(polski Gerard?).

I kto tutaj ma prowadzić grę do przodu, oddawać groźne strzały? To jakich mamy zawodników w pomocy świadczy o sile naszego zespołu. Im dłużej atakujemy i potrafimy się utrzymać przy piłce, tym mniej czasu ma przeciwnik na stworzenie sytuacji pod naszą bramką. Oczywiście nie mówię żeby w innych formacjach grali sami juniorzy czy ogórki z B klasy. Wskazuję tylko, która formacja powinna być priorytetowo wzmocniona 2-3 zawodnikami(jeszcze przy prawdopodobnym odejściu Meliksona).
Taa, pamiętam jak jakiś czas temu miał opinię "polskiego Gerrarda" - oczywiście wyszło na to, że ze Stevenem ma tyle wspólnego co Polo-Cockta z wiadomo czym. Co do Maora, szczerze uważam, że jeżeli ktokolwiek ma nadzieję, że ten facet zostanie w Wiśle, to niestety bardzo się zawiedzie.

Przeraża mnie tylko myśl, że do kreowania gry w przyszłym sezonie zostaną nam tylko Guła z Jirsakiem - a to byłby gorszy koszmar od snu po odsypianiu libacji z denaturatem.
Odpowiedz cytując