Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13467
Stary 10.05.2012, 12:38
Stilic to lechita, wątpie żeby grał w polskiej lidze oprócz w lechu, pewnie odejdzie do Niemiec albo Grecji, czytałem gdzieś o zainteresowaniu olympiakos piraeus
Odpowiedz cytując