Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
ADAMIAKOWA
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
13466
10.05.2012, 12:32
nie wiem czy nas stac na jegi kontrakt... ale Semir Stilic jest do wziecia za darmo.... moze warto sprobowac...
ADAMIAKOWA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ADAMIAKOWA
Znajdź inne posty napisane przez ADAMIAKOWA