Wyświetl pojedynczy post
ADAMIAKOWA
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13466
Stary 10.05.2012, 12:32
nie wiem czy nas stac na jegi kontrakt... ale Semir Stilic jest do wziecia za darmo.... moze warto sprobowac...
Odpowiedz cytując