Ajax napisał(a):

Garguła powinien zostać karnie oddelegowany jako nocny stróż w pustych magazynach TF tam jak wszystko zawali przez brak umiejętności/kondycji/zaangażowania to przynajmniej go wywalą na zbity pysk.
Po co nam Melikson (nie Polak!! fuj!) mamy Daniela Bruda!!!
|
Wiekszosc pilkarzy z pierwszego skladu to nie-Polacy,a Melikson wg mnie to pierwszy pilkarz,ktorego trzeba zostawic.
Brud

jak juz to jego wywalic