|
Garguła powinien zostać karnie oddelegowany jako nocny stróż w pustych magazynach TF tam jak wszystko zawali przez brak umiejętności/kondycji/zaangażowania to przynajmniej go wywalą na zbity pysk.
Po co nam Melikson (nie Polak!! fuj!) mamy Daniela Bruda!!!
|