kacpaw91 napisał(a):

|
Od jakiegoś czasu mówią o Macieju Gajosie z Rakowa, jednak sądzę, że to zawodnik szykowany na ławkę lub do natychmiastowego wypożyczenia do słabszego klubu. Podobnie jak Michał Chrapek. Skończy się pewnie tak, że następcą Maora będzie... Łukasz Garguła.
|
Jesli Maor odejdzie,to bedzie potrzebny nam ktos taki jak on,czyli szybki i strzelajacy z daleka,ktos,kto bedzie ozywial gre.