Tak sobie patrzę na te frazesy od młodej i ambitnej Wiśle w kontekście plotek i przymiarek do Wisły.
Skład w meczu z Levadia Talin:
W KRK
Wisła: Skład: Pawełek, Łobodziński (46. Ćwielong), Jop, Marcelo,
Piotr Brożek,
Małecki,
Sobolewski,
Diaz,
Kirm,
Jirsak (72. Cantoro),
Paweł Brożek
Rewanż
Pawełek -
Piotr Brożek,
Głowacki, Marcelo,
Diaz -
Małecki,
Sobolewski,
Jirsak,
Kirm - Ćwielong,
Paweł Brożek
W sumie 8/11 piłkarzy który mają pokazać jakość po najlepszym sezonie w pucharach od około 10 lat.
Tu nie chodzi o bronienie aktualnej ekipy bo na dzień dzisiejszy dobrze że wietrzymy skład ale mamy wrócić do piłkarzy z Levadii

