kacpaw91 napisał(a):

|
Gdyby znalazł się odważny, który by przekonał Cupiała, że warto przez 4-5 lat budować prawdziwą drużynę z jednym świetnym mającym wizję trenerem, zbudować struktury klubowe i wtedy "wyłamać bramy Champions League". Za te 5 lat może wróci Kuba(...)
|
Gdyby się znalazł taki odważny i przekonywujący przede wszystkim, to nie musielibyśmy liczyć na powrót Kuby tylko mialibyśmy do tego czasu trzech swoich nowych Błaszczykowskich. Same tylko południowe województwa liczą w sumie niewiele mniej mieszkańców niż cała Holandia. I to jest zasób, którego nikt nie potrafi wykorzystać.
Wydaje mi się, że Cupiał zbyt lubi wygrywać by dawać czas komukolwiek. Oczywiście ma to swoje dobre i złe strony... niestety sprawia to, że pewne pomysły, wizje, strategie u nas nie znajdą zastosowania. Obym się jednak mylił...