Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55268
Stary 10.05.2012, 11:49
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby znalazł się odważny, który by przekonał Cupiała, że warto przez 4-5 lat budować prawdziwą drużynę z jednym świetnym mającym wizję trenerem, zbudować struktury klubowe i wtedy "wyłamać bramy Champions League". Za te 5 lat może wróci Kuba(...)
Gdyby się znalazł taki odważny i przekonywujący przede wszystkim, to nie musielibyśmy liczyć na powrót Kuby tylko mialibyśmy do tego czasu trzech swoich nowych Błaszczykowskich. Same tylko południowe województwa liczą w sumie niewiele mniej mieszkańców niż cała Holandia. I to jest zasób, którego nikt nie potrafi wykorzystać.

Wydaje mi się, że Cupiał zbyt lubi wygrywać by dawać czas komukolwiek. Oczywiście ma to swoje dobre i złe strony... niestety sprawia to, że pewne pomysły, wizje, strategie u nas nie znajdą zastosowania. Obym się jednak mylił...
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując