Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
wojteks
Member
Od: 04.2011
Offline
#
2963
10.05.2012, 11:37
Damianek_ABG
napisał(a):
No ja zdaję ale co z tego będzie to nie wiem
Może chemia będzie łatwiejsza niż rok temu
wojteks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteks
Znajdź inne posty napisane przez wojteks