|
ha ha ha bu he he
Smiech na sali, panowie ze w w kolko to samo, Jova przechodzi samego siebie (ten kolega stracil jakiekolwiek podstawy zeby go brac serio po sprawie z Petrescu).
Mamy Bednarza ktory zbuduje nam polska Wisle. To ze juz niestety mielismy w ostatnich latach a osoby Kwieka, Golosia, Matusiaka czy Garguly sa przykladami ktore nic nikogo nie nauczyly, pragne zaznaczyc ze dzis nie jest rok 2000 gdzie do wziecia sa Kosowski, Zurawski czy Frankowski.
Wisly obecnie nie da sie budowac na mlodych zdolnych Polakach bo takich zwyczajnie nie ma na rynku, a niestety sami sobie nie mamy ich jak wychowac.
Wisla ma problemy w postaci bragu ciaglosci zarzadzania, nie ma jednej spojnej mysli ktora bylaby w klubie 3-4 lata i mogla w jakis sposob cos sensownego zrobic. Nadzieje na cos takeigo dawal Basalaj ze swoim zagranicznym (dalekim od naszych srodowiskowych ukladow) zaciagiem. Niestety po niewatpliwych i trudnych do podwazenia sukcesach zostali wszyscy wysadzeni (brawo dla tej operacji naprawde podziwiam!!) Mysl ktora przewodzila Wisle zostala zniszczona i zakopana oraz zostal wyslany jasny sygnal aby inne kluby nie probowaly isc tym torem.
Wrocilo nasz dobre polskie razem z beztalenciami pilkarskimi ktore beda nam wpychane na sile przez srodowisko ktore bedzie doilo kase z Wisly i Cupiala, wroci pewnie Madziara i testy bramkarzy gratuluje poparcia i pelnej akceptacji dla tego co bedzie.
P.s Mistrzostwo Polski w tym sezonie to byl smiech, wystarczylo zeby nasza Wisla zagrala dobra runde wiosenna (ciekawe czy z Maskaantem byloby to mozliwe, rok temu mu sie udalo) zeby skonczyc lige z przewaga przynajmniej 5 punktow nad reszta stawki. Nie widze aby zadna z druzyn odskoczyla poziomem na najblizsze lata - Slas to najslabszy mistrz w ostatnich 5 latach, Legia - Skorza z nim nigdy nic wiekszego nie zrobia, Lech - niewiadomo jaki kierunek ma ten klub.
Moze rzeczywiscie w Polsce nie ma klimatu do pilki, a wszyscy tylko doja pieniadze na lewo i prawo...
Malinowy król malowanych róż
|