Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13458
Stary 10.05.2012, 11:21
Dla mnie najciekawsza kwestia jest sprawa pomocnika/ofensywnego pomocnika, którego potrzebujemy 1 lub 2 w zaleznosci czy Maor odejdzie.

I nie widze tu opcji Polskiej bo w lidze albo sa za drodzy albo ich po prostu nie ma.

Ciekawe kogo wynajdzie lysy.
Odpowiedz cytując