|
Dla mnie najciekawsza kwestia jest sprawa pomocnika/ofensywnego pomocnika, którego potrzebujemy 1 lub 2 w zaleznosci czy Maor odejdzie.
I nie widze tu opcji Polskiej bo w lidze albo sa za drodzy albo ich po prostu nie ma.
Ciekawe kogo wynajdzie lysy.
|