Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13457
Stary 10.05.2012, 11:02
Kurde, Bednarz tak na poważnie z tymi Brożkami i Głowackim...Normalnie jakby sprowadzał co najmniej Boetengów i Terry'ego. Nie ma co... Wisła klubem grających ambasadorów. Żuraw władca muraw może jeszcze zostanie grającym trenerem
Odpowiedz cytując