Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
grzybson87
Junior Member
Od: 12.2011
Skąd: FC OLKUSZ
Offline
#
13456
10.05.2012, 10:54
Ajax
napisał(a):
Statystki ma ok, ale jeśli jest rzeczywiście dobry a nie jest kolegą Zdziska Kapki to pójdzie gdzieś indziej podobno Lech go kusił.
Z tym Cywką może być prawda bo Rumak cofa możdżenia na prawą obronę
absurdalne uczucie gdy Maor Melikson strzelił gola cracovii
grzybson87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybson87
Odwiedź stronę domową użytkownika grzybson87!
Znajdź inne posty napisane przez grzybson87