Puchatek napisał(a):

Dokument List z Polski oglądałem ale o kibicach nie mogę znaleźć na youtubie. Pomoże ktoś ? Najlepiej jak by było z napisami
|
Proszę bardzo :
http://www.gemistvoornmt.nl/a.aspx/14160300/0
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=4803
Filmu na yt nie ma jeszcze. Powyżej wersja holenderska. Narracja prowadzona w j. angielskim ale bardzo przystępnie. Wywiady w oryginale ( polski, ukraiński ).