Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
ADAMIAKOWA
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
13455
10.05.2012, 10:39
a moze: Oziembała, Sacha (co prawda ex-cracoviak) lub Kołodziej.... wszyscy z podbeskidzia i w meczach z nami grali swietnie
ADAMIAKOWA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ADAMIAKOWA
Znajdź inne posty napisane przez ADAMIAKOWA