Wyświetl pojedynczy post
ADAMIAKOWA
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13455
Stary 10.05.2012, 10:39
a moze: Oziembała, Sacha (co prawda ex-cracoviak) lub Kołodziej.... wszyscy z podbeskidzia i w meczach z nami grali swietnie
Odpowiedz cytując