Macius nie ma juz swojego lobby w zarzadzie a nazwisk kilka juz sie przewija. Problem z odszkodowaniem, bo to jednak banka

Moze sprzedadza Zyre i za to bedzie dla Zlotoustego kaska
Ptaszki na miescie cwierkaja ze wyleci i to nawet z tym milionem w plecy. Vrba odpada bo raz ze ma 200k euro odstepnego, dwa ze czeka na objecie reprezentacji.
Kasy nie ma, wiec cienko bedzie. Radovic pierwszy do sprzedania.
Weiss i Hapal w obwodzie... Zmiany chyba tylko z czolowki nie obejma Ruchu i Slaska
