Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20995
Stary 10.05.2012, 09:52
Macius nie ma juz swojego lobby w zarzadzie a nazwisk kilka juz sie przewija. Problem z odszkodowaniem, bo to jednak banka Moze sprzedadza Zyre i za to bedzie dla Zlotoustego kaska

Ptaszki na miescie cwierkaja ze wyleci i to nawet z tym milionem w plecy. Vrba odpada bo raz ze ma 200k euro odstepnego, dwa ze czeka na objecie reprezentacji.
Kasy nie ma, wiec cienko bedzie. Radovic pierwszy do sprzedania.

Weiss i Hapal w obwodzie... Zmiany chyba tylko z czolowki nie obejma Ruchu i Slaska
Ostatnio edytowane przez kreseq : 10.05.2012 o godz. 09:56.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując