Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1852
Stary 10.05.2012, 09:48
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Takie palikocię bezideowe, nielogiczne, zmanipulowane. Bardziej go bolą wypadki drogowe i już. To ze w smoleńsku zginęli ludzie którzy lecieli tam w imieniu wszystkich Polaków nie ma znaczenia. A nawet powoduje ze ich śmierć jest mniej istotna niż ofiar wypadków. Więc nie jest to żaden typowy Polak. Typowy Polak rozumie co to zobowiązanie w stosunku do narodu i państwa. Potrafi docenić kiedy ktoś to zobowiązanie wypełnia. Palikocię nie czuje zobowiązania, wyśmiewa je, postponuje dzięki temu sam z sobą nie czuje sie jak szmata. Tylko wmawia sobie że jest nowoczesny. Boki zrywać.
Twoje mohery wykazuja gigantyczne zobowiazanie do narodu i państwa , nazywajac demokratyczne wybrane władze zdrajcami , pachołkami Moskwy i agentami .
Odpowiedz cytując