Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25511
Stary 10.05.2012, 08:36
Mobile mobile, miejsca parkingowe wzdłuż Pawiej, te bezpłatne wzdłuż torowiska obok GK, około 7:00 rano to wolne jeszcze są? Jutro potrzebuję na dłuższą chwilę pozostawić tam samochód.
Odpowiedz cytując