Wyświetl pojedynczy post
ramms
Junior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13452
Stary 10.05.2012, 08:26
Ajax napisał(a):Wyświetl post
A to są w ekstraklasie jacykolwiek ofensywni pomocnicy?
a są u nas lewi/prawi obrońcy z prawdziwego zdarzenia coś na miarę Piszczka, Lahm`a itd? o Pawłowskiego zapytałem, bo na wiosnę się dobrze prezentował, tyle.
Odpowiedz cytując