Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
ramms
Junior Member
Od: 03.2012
Offline
#
13452
10.05.2012, 08:26
Ajax
napisał(a):
A to są w ekstraklasie jacykolwiek ofensywni pomocnicy?
a są u nas lewi/prawi obrońcy z prawdziwego zdarzenia coś na miarę Piszczka, Lahm`a itd? o Pawłowskiego zapytałem, bo na wiosnę się dobrze prezentował, tyle.
ramms
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramms
Znajdź inne posty napisane przez ramms