Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55257
Stary 10.05.2012, 07:36. Wypożyczanie młodych zawodników
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Co sądzicie o tym wypożyczaniu młodych zdolnych graczy z rezerw większych klubów? Nawet bez opcji transferu definitywnego.
Bardzo dobry pomysł! Tylko trzeba mieć wtyki jak Valckx... Najlepszym przykładem genialnego wypożyczenia jest Diego w Atletico Madryt! Co z tego, że go nie kupią, ale dał im tyle jakości i chociażby swoją grą robi różnicę na boisku przez co dobrze im idzie w LE (w końcu ją wygrali), mają więcej pieniędzy na przyszły sezon i mogą coś pomyśleć o wzmocnieniach
Następny przykład to ten Courtois też Atletico, który ma się ogrywać... Jest dobry, ma talent i będzie jeszcze lepszy!
Na tym można tylko skorzystać, no tylko trzeba wypożyczyć kogoś z odpowiednim poziomem, a nie jakichś śledzi!
Odpowiedz cytując