Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1849
Stary 10.05.2012, 07:32
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Zabawa start.



Nie leciała. Jakby leciała to bym się zastanawiał.



Codziennie giną ludzie. Człowiek jest człowiekiem, nie ważne stanowisko i stan konta. Bardziej bolą wypadki drogowe.



Kaczor nie Kaczor. Bardziej obchodzą mnie ludzie którzy giną na co dzień.

Typowy Polak- jak to nie jemu dzieje się krzywda to ma to w dupie. Światlość umysłu nie potrafi dostrzec że jeśli dzieje się taka tragedia najwyższemyu dostojnikowi w kraju-potencjalnie najlepiej zabezpieczonemu to znaczy że zwyły szary czlowiek jest traktowany w tym kraju jak szmata dostarczająca tylko kasy do skarbca państwowego
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując