michu-k napisał(a):

Zabawa start.
Nie leciała. Jakby leciała to bym się zastanawiał.
Codziennie giną ludzie. Człowiek jest człowiekiem, nie ważne stanowisko i stan konta. Bardziej bolą wypadki drogowe.
Kaczor nie Kaczor. Bardziej obchodzą mnie ludzie którzy giną na co dzień.
|
Typowy Polak- jak to nie jemu dzieje się krzywda to ma to w dupie. Światlość umysłu nie potrafi dostrzec że jeśli dzieje się taka tragedia najwyższemyu dostojnikowi w kraju-potencjalnie najlepiej zabezpieczonemu to znaczy że zwyły szary czlowiek jest traktowany w tym kraju jak szmata dostarczająca tylko kasy do skarbca państwowego