Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8617
Stary 10.05.2012, 07:29
Tu nie chodzi tylko i wyłącznie o grę. Polska się jednak rozwija, coraz wiecej osob chodzi na mecze i ta tendencja będzie postępować, stad moje przypuszczenia o coroczne zwiększanie się frekwencji.
Odpowiedz cytując