Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
8617
10.05.2012, 07:29
Tu nie chodzi tylko i wyłącznie o grę. Polska się jednak rozwija, coraz wiecej osob chodzi na mecze i ta tendencja będzie postępować, stad moje przypuszczenia o coroczne zwiększanie się frekwencji.
jerry1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jerry1990
Znajdź inne posty napisane przez jerry1990