czesiu napisał(a):

Jirsak dostanie kontrakt? Ciekawe za co? No, bo chyba nie za tą 1 ( słownie jedną bramkę) z Podbeskidziem? żenada co dzieje w naszym klubie.
|
Tomek zostaje?!
A ja już tyle łez wypłakałem, że odchodzi do Apoelu...
Ale widać wie, że Apoel już się kończy, a tu będzie nowa, wielka Drużyna no i postanowił zostać.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A tak serio to zostaje bo ma szczęście, że akurat teraz durniozaur wrócił, odpuszczenie go teraz to byłby spory kamyczek do ogródka durniozaura - paręset tys. euro wydane i minimum zwrotu - nie udało się gościa odsprzedać, ani nawet nie grał przez długie 5 lat w 11 = bez sensu wyrzucona kasa.
Mączyński dałby Wiśle tyle samo jak nie więcej.
Jak dla mnie powinien odejść - razem z tymi których nie przedłużyli i Jovanicem, Gargułą, Boguskim, Brudem itp.
Nie zgadzam się z Tobą w tym, że stawiasz Bruda sportowo obok Jirsaka. DB jest jednak znacznie gorszy.