ziz99 napisał(a):

Pytanie czy ten trener jest w stanie przygotować lepszą grę niż to co widzieliśmy dotychczas? Nie osądzam, nie wiem, ale mam spore obawy.
Mnie również ogarnia coraz większe przerażenie, jak czytam o "wzmocnieniach". Gwiazdorzy Brożki, którzy nie łapią się w średniakach europejskich; podatny na kontuzje Głowacki i niby talenty z 1 ligi...
Jak to napisał chyba FraMat, za kilka miesięcy rypnie to wszytko z wielkich hukiem (na dziś też nie widzę innej opcji) i znowu będzie płacz i "budowanie na nowo". A do tego czasu kilku menago się przy okazji obłowi...
|
Na przykładzie Jagi i ŁKS można stwierdzic, że powinien dac radę aktualny trener. Tylko nie fortunne wypowiedzi prezesa ds. sportowych faktycznie trochę mu załatwiły rundę. Pytanie tylko jak by prowadzona przez Probierza drużyna spisywała się w pucharach.
A managerowie czy się tak obłowią to nie wiem. Jakieś prowizje na pewno będą.