|
Skorza jest bardzo schematyczny, uczepil sie tego 4-5-1 z dzida na wysokiego napastnika i za nic w swiecie nie chce zmienic taktyki pod rywala. To ze ciagle jest w topowych klubach pokazuje tylko ze z polskimi trenerami jest tragicznie, no ale jaka akademia trenerska...
|