Merkury napisał(a):

|
Co do siatki skautów to jest dobre jak ma się kasę na spożytkowanie ich pracy a jeśli nie to w klubie są to zbędne etaty - ilu zawodników ostatnimi czasy zostało sprowadzonych z polecenia skauta do Wisły poza szrotem Kapki dwa lata temu.
|
Nie wiem co miałeś na myśli, ale ostatnimi czasy to akurat byli przydatni - począwszy od Meliksona, skończywszy na młodym Rojewskim, którego, żeby wszyscy pamiętali, napiszę, sprowadził Stan Valcx.