scofield napisał(a):

@neq. : ja dzisiaj właśnie miałem. Tak się zestresowałem, że na początku nic nie mówiłem, ale potem jakoś poszło. Nie trafiłem też na zbyt dobry temat, jednak 30 % mam . Jutro ang pisemny więc powinno być lepiej. Polski ustny mam 15 i wtedy też kończę matury.
|
Jak możesz to napisz jaki miałeś temat.
A i słyszałem, że podobno jest dużo tematów związanych z przyrodą, nie wiem ile w tym prawdy.