|
Sorki bo przegapilem, mówił Maciej po porażce z Lechią że liga będzie ciekawsza?
Zaraz klękam i zaczynam wszystkie znane mi modlitwy, by frajerstwo Filipiaka jednak jakimś szwindlem dostało ekstraklasę. Cudo, nie musielibyśmy wyminiać tej łacinskiej nazwy, wiadomo że kur.wa byłoby zrozumiałe dla wszystkich. Zresztą tak jak teraz. Wikicipasy musiałyby napisać choć jedną prawdę i na to najbardziej oczekuję.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|