Belzebub napisał(a):

|
Ty Jerry.Lii.Leiwisie. zawsze będziesz tylko sympatykiem Wisły Kraków S.S.A. Choć pewnie wśród znajomych i rodziny uchodzisz za "zapalonego" fanatyka..Jestem przekonany, że szybko byś się znudził ligową szarzyzną, gdyby takie sezony jak ten parmanentnie się powtarzały..To nas różni, dla Ciebie Wisła to piłkarze i zwycięstwa, dla wielu z nas Wisła to znacznie więcej..A akurat powody, które determinują Ciebie do przychodzenia na Reymonta, dla nas są najmniej ważne.. Nie daj Boże, gdy kiedyś Naszemu Klubowi zagrażać będzie widmo rozwiązania, to ludzie którzy gwizdali na piłkarzy, by Ci odpuścili końcóweczke meczu ze Śląskiem i Ci którzy z całego serca życzyli mistrzostwa Sląskowi, uratują go przed totalnym upadkiem.
|
Chyba sobie żarty robisz tak kiepskiej i bezsensownej wypowiedzi dawno nie widziałem....
Kibicowałem Wiśle w 2 lidze, byłem za wygraną Wisły w meczu ze Śląskiem.
Znaczy że nie istnieję?
A Wisłę od upadku uratują tylko porządni piłkarze a nie tacy co oddają punkty i kasę dla klubu innym (premie z praw TV).
Zresztą już kilka razy przytaczałem Jagę. Przeczytaj sobie w moim podpisie bardzo mądrą wypowiedź jednego z forumowiczów na ten temat.
A za dwa lata Stefan pokłóci się z Zenonem i trzeba będzie oddawać punkty za darmo innym drużynom?