Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13450
Stary 09.05.2012, 22:04
comek napisał(a):Wyświetl post
a jak Auxerre spadnie z ligi, to można zaproponować kontrakt Dudce, chłopak byłby wielkim wzmocnieniem, a wiadomo, że jest z Wisły, to ma jakiś sentyment do tego klubu
przecież już wyżej było napisane że Dudka sam w wywiadzie powiedział że chętnie wróci do Wisły ale jeszcze nie teraz
Odpowiedz cytując