comek napisał(a):

a jak Auxerre spadnie z ligi, to można zaproponować kontrakt Dudce, chłopak byłby wielkim wzmocnieniem, a wiadomo, że jest z Wisły, to ma jakiś sentyment do tego klubu
|
przecież już wyżej było napisane że Dudka sam w wywiadzie powiedział że chętnie wróci do Wisły ale jeszcze nie teraz