Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13449
Stary 09.05.2012, 22:00
a jak Auxerre spadnie z ligi, to można zaproponować kontrakt Dudce, chłopak byłby wielkim wzmocnieniem, a wiadomo, że jest z Wisły, to ma jakiś sentyment do tego klubu
Odpowiedz cytując